Contact

​​​​​Hebt u na het bekijken van deze website nog vragen of wilt u een keertje komen kijken op onze school? Neemt u dan contact met ons op.
Wij vertellen u graag meer.

Na het toesturen van het onderstaande formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

We zijn van 8.00 uur tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar.

 
Directeur

Inge Werneke
Info@SingelSchiedam.nl


Administratie

administratie@SingelSchiedam.nl



Singel 5 (Postadres)
3112 GH Schiedam
telefoon (010) 426 88 78

Locatieleider en Intern Begeleider:
Groepen 1 t/m 6: Liesbeth Akkerman (ma-di-do)
LAkkerman@SingelSchiedam.nl


Locatieleider: 
Vincent van der Linden (ma-wo)
Vvanderlinden@SingelSchiedam.nl


Conciërge:
Peet Marijnen
PMarijnen@SingelSchiedam.nl


Vrijwilliger/conciërge:Melanie Axwyk





Galileïstraat 86
3112 PJ Schiedam
telefoon (010) 273 39 85

Locatieleider en Intern Begeleider gr 1 t/m 7:
Vera Jongejan (ma-vr):
VJongejan@SingelSchiedam.nl

Locatieleider: 
Michael Robbe (ma-di)
MRobbe@SingelSchiedam.nl



Conciërge: Rob van Katwijk





Buys Ballotsingel 108
3112 JH Schiedam
telefoon (010) 473 50 79

Locatieleider en Intern Begeleider gr 1 t/m 6: 
Kim Wolters (ma-di-vr)
KWolters@SingelSchiedam.nl


Locatieleider: 
Robert Streunding (ma-wo)
RStreunding@SingelSchiedam.nl


Conciërge:Gijsbert Oudenaarden (tevens ondersteuner)



Conciërge:John Buijs

map